Close
Katowice ul. Szarotek 56
728 811 553 kontakt@dermoteka.com.pl
Otwarte: Pn - Pt 9.00 - 20.00
Szyja szczególnej troski

Znacie pojęcia tech-neck, indycza szyja, obręcze Wenus?

To określenia wyglądu szyi…..starzejącej się szyi.

Wszystkie te objawy starzenia spowodowane są na pewno utratą jędrności skóry, ale też tworzą się na skutek nieprawidłowej pozycji przy pracy z komputerem, przy korzystaniu z ze smartfona, czytaniu książek, ale też nieprawidłową pozycją podczas snu.

Warto również pamiętać, że zbliżające się, miejmy nadzieję, słoneczne lato, również pogorszy stan nawilżenia naskórka i przyspieszy starzenie się delikatnej skóry szyi.

Jak temu zapobiec?

Proponuje Wam zabieg NECK GUARD THERAPY działający profilaktycznie, wygładzająco, nawilżająco i ujędrniająco na wyżej wymienione objawy.

Redukuje drugi podbródek, wygładza i napina skórę.

Zabieg wykonany jest w metodzie layeringowej, która powstrzymuje upływ czasu lub wizualnie odpowiada za  „cofnięcia” jego oznak, dzięki pracy na wszystkich poziomach skóry, tkanki podskórnej i tkanki mięśniowej. 

W moim wykonaniu zabieg łączy masaż i mezoterapię mikro- lub nanoigłową, dzięki czemu oddziałuję na konkretne objawy procesu starzenia i działam wielopoziomowo, sięgając do struktur podporowych skóry.

Dodatkowo proponuję pielęgnację domową dla podtrzymania efektów zabiegu, w promocyjnych cenach do 14.czerwca:

Krem wygładzający szyję Neck Guard Cream z dodatkowym efektem ‚soft focus’- optycznie wygładzający i spłycający zmarszczki w promocyjnej cenie 149 zł (regularna cena 189 zł)

Maska na szyję w płacie w promocji 2+1 w cenie 70 zł

 

Cena zabiegu 250 zł

 

ZAPRASZAM!

ul. Szarotek 56, Katowice
tel. 728 811 553
kontakt@dermoteka.com.pl
Otwarte: Pn - Pt 9:00 - 20:00