Close
Katowice ul. Szarotek 56
728 811 553 kontakt@dermoteka.com.pl
Otwarte: Pn - Pt 9.00 - 20.00
Mezoterapia igłowa

Lepiej zapobiegać!

To powinno być motto mojego gabinetu!

Jest wiele metod utrzymywania skóry w młodym wyglądzie, a mezoterapia igłowa to według mnie najskuteczniejszy zabieg na spowolnienie procesów starzenia.

W dobrym momencie zastosowana, jest idealnym zabiegiem odsuwającym w czasie konieczność wykonania inwazyjnych zabiegów medycyny, czy chirurgii estetycznej.

A jaki to jest dobry moment?

To na pewno Klienci 35+.

Preparaty jakich używam mają certyfikację medyczną klasy III, składają się  np. ze stymulatorów tkankowych (m.in takich, jak kwas hialuronowy), aminokwasów, witamin, antyoksydantów- zresztą do zabiegów podchodzę indywidualnie i progresywnie- wszystko zależy od potrzeb skóry.

A jakiego efektu można się spodziewać?

Od nawilżenia, poprzez wyrównanie i ujędrnienie struktury, aż po poprawę owalu twarzy, redukcję przebarwień, wzmocnienie naczyń. Nie zapominajmy o okolicy oka- tutaj też jest kilka rozwiązań na cienie, podpuchnięcia, zmarszczki. Skuteczny zabieg na nadmiar tkanki tłuszczowej-  lipoliza iniekcyjna- daje spektakularne efekty w kwestii modelowania sylwetki. No i nie zapominajmy o dobrodziejstwach mezoterapii przy problemach owłosionej skóry głowy -wydłuża fazę życiową włosa i pobudza jego porost, hamuje wypadanie, korzystnie wpływa na ukrwienie skóry  głowy, dzięki czemu pozwoli znowu cieszyć się bujną czupryną!

Klientki współpracujące ze mną, po zabiegach ‚kosmetyki białej’ namawiam na spróbowanie mezoterapii.

I po efektach same się upominają: 

-A może by tak powtórzyć, bo to już rok minął? 

I to znaczy, że działa!

Że Klientka widzi efekty. 

No i, że inni widzą efekty, pytając matkę nastolatków:

  • Jak to dzieci? To ile Ty masz lat?

A jak do tego dołączymy pomiędzy zabiegami masaż…. TORPEDA!

Zapraszam!

ul. Szarotek 56, Katowice
tel. 728 811 553
kontakt@dermoteka.com.pl
Otwarte: Pn - Pt 9:00 - 20:00