Close
Katowice ul. Szarotek 56
728 811 553 kontakt@dermoteka.com.pl
Otwarte: Pn - Pt 9.00 - 20.00
Słoneczne spojrzenie na wiosnę od Theo Marvee!

EYE TOX- zabieg na okolicę oczu, jest bardzo ciekawą propozycją na główne problemy estetyczne tego obszaru: zmarszczki, wiotkość skóry, pogłębiona dolina łez, obrzęki.

A co dzięki niemu uzyskujemy?

Napięcie, wygładzenie, efekt wolumetryczny, czyli nadanie objętości tej okolicy, nawilżenie.

Wykorzystane zostały tu między innymi kwasy, które mają funkcję nawilżającą i rozświetlającą, ainokwasy

Dla mnie bardzo ciekawy w tej mieszance jest kwas hydroksybursztynowy. Używam go w koktajlach do mezoterapii między innymi na okolicę oka. Daje piękny efekt rozświetlenia i odżywienia skóry. Dzięki jego obecności w zabiegu, będzie podtrzymaniem dotychczasowych kuracji, ale też świetną alternatywą dla mezoterapii. Dodatkowo kwas mlekowy-mocno nawilżający i kwas ferulowy– ‚must have’ pielęgnacyjny latem- chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV, ma silne działanie regenerujące, liftingujące i odmładzające.

Ponadto obecne w składnikach zabiegu i kremu do pięlęgnacji domowej aminokwasy, peptydy biomimetyczne ‚botoks-like’, dają natychmiastową poprawę wyglądu skóry.

EYE TOX jest całoroczny. Rekomendowana ilość w serii, to 5 zabiegów, wykonywanych nawet co tydzień- więc w miesiąc można zainicjować procesy wzmacniające i poprawiające wygląd okolicy oka.

Uzupełnieniem pielęgnacji gabinetowej jest krem do pielęgnacji domowej
i maseczka w postaci ‚okularów’. 

Krem jest bogaty w aminokwasy, pobudzające syntezę kolagenu, argirelinę zapobiegającą powstawaniu zmarszczek przez blokowanie skurczu mięśni, czynniki wzrostu stymulujące przebudowę komórkową, ekstrakty poprawiające mikrokrążenie oraz wygładzające skórę wokół oczu. Czyli tak naprawdę wszystko co w pielęgnacji tak wrażliwej i bogatej w mimikęj okolicy jest potrzebne, aby zapewnić jej długo młody i zdrowy wygląd.

Maska okularowa mocno nawilża, wygładza oraz niweluje obrzęki. Można jej używać raz w tygodniu, nakładając na 15 minut na dolną i górną powiekę.

Premierowa cena zabiegu 120 zł do końca maja!
W regularnej ofercie 150 zł

Kosmetyki do pielęgnacji domowej również objęte promocją do końca maja- 20 % rabatu.

Pamiętajcie o zbliżającym się Dniu Matki – bardzo dobra propozycja na prezent!

Serdecznie zapraszam!

ul. Szarotek 56, Katowice
tel. 728 811 553
kontakt@dermoteka.com.pl
Otwarte: Pn - Pt 9:00 - 20:00